Consulting IT

Ponad 20 letnie doświadczenie w branży informatycznej, możliwość opracowania rozwiązań dedykowanych idealnie skrojonych do potrzeb prowadzonej przez Państwa działalności, profesjonalne audyty procesów i szeroka wiedza specjalistyczna - to tylko kilka powodów przemawiających za wyborem firmy 4Ergo. 

Naszym Klientom zapewniamy kompleksowy consulting IT umożliwiający osiągnięcie przewagi konkurencyjnej na rynku oraz optymalizację kosztów przedsiębiorstwa.

Jakie usługi realizujemy w ramach consultingu IT?

Przede wszystkim zapewniamy naszym Klientom kompetentne doradztwo przy doborze sprzętu i oprogramowania potrzebnego do osiągnięcia konkretnych celów biznesowych. W ramach consultingu IT zajmujemy się ponadto planowaniem i projektowaniem funkcjonalnych sieci komputerowych i systemów, które będą wykorzystywane przez Państwa pracowników w codziennej pracy.

 

Jeżeli natomiast w Państwa przedsiębiorstwie zostały już wcześniej wdrożone rozwiązania informatyczne, przeprowadzimy kompleksowy audyt procesów, na podstawie którego możliwe będzie określenie obszarów wymagających optymalizacji. Jeżeli dostrzeżemy potencjał na usprawnienie funkcjonowania któregoś z działów firmy, zaproponujemy wdrożenie nowego oprogramowania, przeprowadzimy szkolenia z jego obsługi dla pracowników oraz – w razie potrzeby – opracujemy bezpieczne procedury przetwarzania danych wrażliwych zgodnie z RODO.

Consulting IT – możliwość stworzenia rozwiązań dedykowanych

Standardowe rozwiązania informatycznedostępne na rynku często okazują  się niewystarczające dla np. pionierskich firm opracowujących nowe technologie czy innowacyjnych, bardzo mocno wyspecjalizowanych start-upów działających w niszowej branży. Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i przeprowadzeniu szczegółowych analiz, opracujemy dla Państwa dedykowane narzędzia pozwalające na sprawną realizację konkretnych zadań.

 

Z naszych usług w zakresie consultingu IT warto skorzystać również wówczas, gdy obawiają się Państwo ataków hakerskich oraz wycieków danych – zweryfikujemy działanie wszystkich zabezpieczeń, wyeliminujemy ewentualnie występujące luki i problemy, a następnie przedstawimy szczegółowy raport i zalecenia dot. bezpiecznego użytkowania systemów.