Analiza i projektowanie systemów IT

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić już sobie sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo, które nie wykorzystuje zaawansowanych technologicznie rozwiązań informatycznych. 

Pozwalają one bowiem nie tylko ułatwić pracę specjalistom zatrudnionym w poszczególnych działach, lecz przekładają się również w pośredni sposób na większą rentowność firmy, a także na wyższy standard świadczonych usług, np. w obszarze obsługi Klienta. To właśnie dlatego analiza i projektowanie wydajnych systemów IT są tak ważnymi usługami w naszym portfolio.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektujemy systemy IT dostosowane do indywidualnych potrzeb prowadzonej przez Państwa działalności

Decydując się na współpracę z 4Ergo, zyskują Państwo dostęp do kompleksowych usług realizowanych przez doświadczony zespół fachowców. Pierwszym krokiem jest zwykle szczegółowa analiza pod kątem Państwa potrzeb – dowiadujemy się z jakiego oprogramowania i sprzętu korzystają Państwo obecnie, z jakimi problemami spotykają się Państwo na co dzień i jakie funkcjonalności dodatkowe należy uwzględnić w projekcie nowego systemu IT, tak aby możliwe było osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. Dopiero po przeprowadzeniu analizy będziemy w stanie określić kluczowe procesy, których optymalizacją będziemy się zajmować.  Kolejnym etapem jest oczywiście faza projektowania dedykowanego systemu IT – zwracamy przy tym uwagę na to, aby był on możliwie jak najbardziej intuicyjny w obsłudze, łatwy do rozbudowania w przyszłości oraz żeby można go było bez trudu zintegrować z innymi wykorzystywanymi przez Państwa rozwiązaniami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dedykowane systemy IT bez ograniczenia liczby licencji stanowiskowych

Gotowe, sprawdzone i przeanalizowane pod kątem ewentualnych błędów rozwiązania informatyczne zostaną następnie wdrożone w Państwa przedsiębiorstwie zgodnie z ustalonym wcześniej, szczegółowym harmonogramem. Dzięki temu wszystkie etapy wdrożenia będą przebiegać płynnie i nie zakłócą pracy firmy. Warto tutaj podkreślić, że wszelkie prawa autorskie do zaprojektowanego przez nas systemu IT stają się Państwa własnością, co pozwala na wdrożenie opracowanych rozwiązań na dowolnej liczbie stanowisk. W trosce o najwyższy poziom satysfakcji naszych Klientów, po wdrożeniu zaprojektowanych rozwiązań analizujemy ich działanie, zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny, a na późniejszym etapie także pogwarancyjny. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Skontaktuj się