Usługi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych przedsiębiorstw, które do prawidłowego funkcjonowania wymagają coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań informatycznych, nasza firma oferuje kompleksowe usługi outsourcingowe. Klienci 4Ergo mogą skorzystać m.in. z profesjonalnego consultingu i supportu IT, w ramach którego doradzamy we wszelkich kwestiach związanych z projektowaniem funkcjonalnej architektury teleinformatycznej oraz rozwiązywaniem problemów dotyczących jej obsługi przez użytkowników. Specjalizujemy się również w automatyzacji procesów, monitorowaniu skuteczności działania systemów bezpieczeństwa oraz serwisowaniu sprzętu komputerowego.

Outsourcing IT – pełna obsługa informatyczna dla każdej firmy, niezależnie od branży

Jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z oferty naszej firmy, zyskają Państwo dostęp do najlepszych specjalistów na rynku. Umożliwia to osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w stosunkowo krótkim czasie – dane dostarczone przez specjalistyczne audyty bezpieczeństwa i monitoring infrastruktury IT pozwalają szybko wykryć, w jakich obszarach wymagana jest optymalizacja procesów lub wdrożenie całkowicie nowych narzędzi. Doskonale zdajemy sobie również sprawę, jak istotne w obecnych czasach jest bezpieczeństwo IT – dlatego zajmujemy się przeprowadzaniem testów penetracyjnych, eliminowaniem luk w zabezpieczeniach i dostarczaniem systemów ułatwiających zarządzanie oraz kontrolę dostępu do określonych danych.

W razie pytań dotyczących oferowanego przez nas supportu, consultingu, usług serwisowych, automatyzacji procesów i ich monitoringu, a także bezpieczeństwa czy warunków realizacji outsourcingu, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Skontaktuj się

Partnerstwo i odpowiedzialność

Wierzymy, że warunkiem koniecznym do osiągnięcia założonych rezultatów jest partnerstwo, rozumiane jako wzajemne zaufanie i współdziałanie dwóch stron. 

Podejmując współpracę z firma 4ERGO zyskują Państwo partnera, który zna Wasze potrzeby, wspiera i nadaje kierunek działaniom zmierzającym do osiągnięcia wyznaczonych celów. Dzięki temu, że czujemy się odpowiedzialni i upoważnieni do osiągania najlepszych wyników, otrzymują Państwo usługę dopasowaną do Waszych indywidualnych potrzeb, która sprzyja rozwojowi Waszego przedsiębiorstwa. 4Ergo specjalizuje się w szeroko rozumianym outsourcingu usług informatycznych, które świadczymy dla firm i organizacji.

Opieka informatyczna dostosowana do potrzeb i wymagań Klienta

Z 4Ergo możesz zawsze liczyć na spersonalizowane usługi informatyczne dostosowane do potrzeb Twojej organizacji.

Gwarancja profesjonalnej obsługi poparta umową SLA 

Zapewniamy utrzymanie jakości i systematyczne usprawnianie funkcjonujących w organizacji usług z zakresu IT.

Bezpieczeństwo danych gwarantowane umową i procedurami 

Dajemy gwarancję bezpieczeństwa danych, którą potwierdzamy Umową i Poufności i spełnieniem wymaganych procedur.

Niezmienne koszty wybranej opieki informatycznej

Korzystając z usług 4Ergo masz pewność, że koszty prowadzone opieki informatycznej pozostaną na stałym poziomie.

jak działamy?

4Ergo to firma, której celem jest oferowanie usług na niezmiennie wysokim poziomie.

Dbamy o utrzymanie najwyższych standardów w zakresie obsługi klientów zarówno pod względem zawodowym, jak i personalnym. Doświadczenie, wiedza oraz umiejętności naszych konsultantów sprawiają, że jesteśmy cenionym partnerem organizacji pochodzących z wielu branż gospodarki. Korzystając z naszych usług możesz oczekiwać:

ryczałtowego rozliczenia miesięcznego wg specyfikacji ofertowej

 stałej pomocy zdalnej i telefonicznej w ramach dyżurów prowadzonych przez dwóch informatyków

 bezpłatnych dojazdów specjalistów do Twojej organizacji

 wdrażania, konserwacji i administrowania oprogramowaniem systemowym

Jak działamy?

Wsparcie telefoniczne dla pracowników firmy

Skorzystaj, w ramach podpisanej umowy, z usług stałego dyżuru informatyków, którzy telefonicznie lub zdalnie sprawnie pomogą rozwiązać problemy związane z funkcjonowaniem infrastruktury IT w firmie.

Bezpośredni kontakt z przydzielonym opiekunem

Każdy Klient posiada przydzielonego opiekuna, który dba o zapewnienie dostosowanych do potrzeb organizacji usług informatycznych. To usprawnia kontakt i dostosowanie systemów do potrzeb klienta.

Dostęp do wielu specjalistów IT w ramach jednej umowy

4Ergo to firma, która zatrudnia fachowców wyspecjalizowanych w różnorodnych usługach. Korzystając z naszej oferty w ramach jednej umowy możesz korzystać z kompleksowych usług outsourcingu IT.

Doradztwo w zakresie sieci komputerowych

Tworzenie sieci komputerowych wymaga wiedzy i doświadczenia. Skorzystaj z usług specjalistów, którzy uwzględnią Twoje oczekiwania, możliwości i ograniczenia związane z budową i rozbudową sieci.

Zachęcamy Państwa do kontaktu oraz przedstawienia swoich potrzeb i oczekiwań w zakresie rozwoju wykorzystywanych systemów informatycznych.

Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy stworzyć rozwiązania, które w pełni będą odpowiadać indywidualnym potrzebom Państwa przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się