Jakie komputery wybrać dla pracowników biura? Nowe czy poleasingowe?

Gdy inflacja bije kolejne rekordy, przedsiębiorca musi zachować wyjątkową ostrożność przy planowaniu wydatków. Duży wpływ na firmowy budżet może mieć przykładowo zakup urządzeń niezbędnych do codziennego funkcjonowania firmy. Zastanawiasz się, na co lepiej postawić: poleasingowe komputery dla pracowników biurowych czy może jednak fabrycznie nowy sprzęt? W tym artykule przyjrzymy się korzyściom obu rozwiązań. Przeczytaj go, a łatwiej będzie podjąć Ci właściwą decyzję i uniknąć kosztownej wpadki!

 

Kiedy warto zainwestować w nowy sprzęt komputerowy do biura?

Gdy potrzebujemy urządzeń o wyjątkowo mocnej specyfikacji technicznej lub przeznaczonych do obsługi specjalistycznych aplikacji. Nowy komputer dla pracowników biurowych można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb firmy i charakteru jej działalności. Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się np. projektowaniem grafik lub zaawansowaną obróbką plików audio i video, nie mówiąc nawet o bardziej wymagających zadaniach, tani laptop poleasingowy na pewno okaże się niewystarczający.

Nowy sprzęt to również gwarancja kompatybilności z aktualnymi wersjami oprogramowania, a także dostępność innowacyjnych technologii ułatwiających pracę czy zwiększających energooszczędność urządzenia. Musisz pamiętać, że rynek IT rozwija się bardzo dynamicznie i kilkuletni komputer poleasingowy może nie być już w stanie zapewnić płynnego działania coraz bardziej zasobożernych aplikacji.

 

Komputer poleasingowy do biura – optymalne rozwiązanie dla wielu firm

Taki sprzęt cechuje się zwykle bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny i okazuje się w zupełności wystarczający do obsługi standardowych aplikacji. Jeżeli Twoi pracownicy korzystają głównie z programów wchodzących w skład pakietu MS Office lub innego software’u niewymagającego zaawansowanej technologicznie karty graficznej, kup do biura komputery poleasingowe. Na rynku z łatwością można znaleźć niezawodne urządzenia, które będą służyć Ci przez długie lata.

4ergo chętnie zapewni Ci kompetentne doradztwo przy wyborze nowych lub poleasingowych komputerów do pracy biurowej. Zdaj się na doświadczonych specjalistów od optymalizacji procesów IT w firmach z wielu branż!

0
Feed

Zostaw komentarz